OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.6 (F35) - Lambda sonda od 9/2000 do 7/2004, 1598 ccm, 62 kW, 84 hp, Z 16 SE, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 236 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15089 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15089 |
|---|
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak do [kPA] | 96 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15089 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15089 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15089 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15089 |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 413 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 25085-00Q0B |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 10 kPa |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací potrubí |
|---|---|
| pro OE číslo | 12 47 047 |
| pro OE číslo | 71739292 |
| pro OE číslo | 7700 106 644 |
| pro OE číslo | 98131025 |
| tlak od | 0,2 bar |
| tlak do | 1 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost