HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 - Lambda sonda od 2/2001 do 3/2006, 2656 ccm, 127 kW, 173 hp, G6BA, SUV
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19133 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19133 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 300 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19133 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 300 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19133 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19133 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 300 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19133 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | smykový potenciometr |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8" x 18 NPTF |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8" BSPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 79 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost