AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 - Lambda sonda od 8/2001 do 1/2005, 2976 ccm, 162 kW, 220 hp, ASN, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
| Kód motoru | BBJ |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 115 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| montovaná strana | Posilovač brzd |
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| barva krytu | modrá |
| Délka [mm] | 570 mm |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| barva krytu | modrá |
| Délka [mm] | 570 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| montovaná strana | Posilovač brzd |
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| barva krytu | modrá |
| Délka [mm] | 570 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| montovaná strana | Posilovač brzd |
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036 906 051 C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost