FIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.4 - Lambda sonda od 4/1996 do 12/2009, 1372 ccm, 51 kW, 69 hp, 178 B2.000, limuzína
| pro OE číslo | 46531222 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46531222 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550080 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1563J4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46474600 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16173 |
|---|---|
| Omezení výrobce | HELLA |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46474600 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105 kPa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46474600 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| specifikace | 2x NTC |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105 kPa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2003 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46531222 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,150 kg |
| Počet děr | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46474600 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost