NISSAN MICRA III (K12) 1.4 16V - Lambda sonda od 1/2003 do 6/2010, 1386 ccm, 65 kW, 88 hp, CR14DE, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17648 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 110 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17648 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 110 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17648 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 110 kPa |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| číslo dílu | 120-08-014 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 10 kPa |
Dostupnost
| Počet koncovek | 4 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,349 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,75 V |
Dostupnost
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
|---|---|
| Typ snímače | piezoelektrický senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 110 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,349 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,750 V |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | červená |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost