OPEL SPEEDSTER (E01) 2.0 Turbo (R97) - Lambda sonda od 8/2002 do 8/2006, 1998 ccm, 147 kW, 200 hp, Z 20 LET, Kabriolet
| Typ nabíjení | pro vozidla se vzduchovým chladičem |
|---|---|
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 253 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,390 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,700 V |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| tlak od | 0,25 bar |
| tlak do | 2,42 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 115 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 55 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 62 38 084 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| Provedení motoru | pro motory s Turbo-Compound-Systemem |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozsah měření od [V] | 0,4 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,7 V |
Dostupnost