TOYOTA AVENSIS limuzína (_T25_) 2.0 VVT-i (AZT250_, AZT250R) - Lambda sonda od 4/2003 do 11/2008, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, 1AZ-FSE, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 15108 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Bez upevňovacího třmene |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15108 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Bez upevňovacího třmene |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15108 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Bez upevňovacího třmene |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost