OPEL ASTRA G kupé (T98) 2.0 16V Turbo (F07) - Lambda sonda od 11/2002 do 5/2005, 1998 ccm, 147 kW, 200 hp, Z 20 LET, kupé
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 253 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,390 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,700 V |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 115 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15090 |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 55 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 62 38 084 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,4 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,65 V |
Dostupnost