NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi - Lambda sonda od 9/2003 do 6/2010, 1461 ccm, 60 kW, 82 hp, K9K 722, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M12 X 1,5 MM mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 27 |
| Utahovací moment [Nm] | 90 Nm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55209194 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55209194 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20971 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 13 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20971 |
|---|---|
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20971 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20971 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,009 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2005 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 300 kPa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12x125 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200584034 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20971 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost