VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 - Lambda sonda od 10/2000 do 6/2006, 2324 ccm, 125 kW, 170 hp, AQN, kombi
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15472 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15472 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15472 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2002 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 615 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Množství | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost