AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI - Lambda sonda od 11/2003 do 8/2005, 1422 ccm, 66 kW, 90 hp, ATL, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 17071 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17071 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17071 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové potrubí |
|---|---|
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Typ snímače | senzor NTC |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17071 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 28 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 906 051 C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17071 |
|---|---|
| tlak od | 0,27 bar |
| tlak do | 2,91 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 906 051 C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17071 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost