LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXE1A) - Lambda sonda od 7/2003 do 11/2010, 1997 ccm, 79 kW, 107 hp, RHM (DW10ATED4), velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| Kód motoru | RHW<M5> |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920GH |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Provedení pro zemi | Japonsko |
| Není určeno pro terénní provedení | Japonsko |
| Tlak od [kPa] | 13 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
| Hmotnost brutto [kg] | 45 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9666230280 |
|---|---|
| montovaná strana | filtr částic |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| pro OE číslo | 9666230280 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| váha [g] | 39 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 67 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 240 kPa |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| Kód motoru | RHW<M5> |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26957 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 705 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost