LEXUS IS C (GSE2_) 250 (GSE20) - přerušovač od 4/2009 do 6/2015, 2499 ccm, 153 kW, 208 hp, 4GR-FSE, Kabriolet
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18732 |
|---|---|
| Množství | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18732 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Provedení pro zemi | Japonsko |
Dostupnost
| Výška [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Typ odporu | Hallův senzor |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18732 |
|---|---|
| Množství | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18732 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Provedení pro zemi | Japonsko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18732 |
|---|---|
| Množství | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18732 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Provedení pro zemi | Japonsko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Vnější průměr [mm] | 14 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost