CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi - přerušovač od 11/2009 do 9/2016, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED), Šikmá zadní část
| Typ snímače | Snímač impulzů |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Označení barvy | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | šedá |
Dostupnost
| Typ snímače | Snímač impulzů |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Relé funkce | Ventilátor, topení, klimatizace |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25092 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 325 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 52,5 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 47,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25093 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25093 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25093 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25092 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1920.7V |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou trubicí kabelů |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 53 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25093 |
|---|
Dostupnost