ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) - přerušovač od 5/2008 do 6/2010, 1368 ccm, 132 kW, 180 hp, 199 A8.000, Šikmá zadní část
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 28,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31897 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31897 |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2009 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31897 |
|---|
Dostupnost
| Výška [mm] | 34,5 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 600 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31897 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31897 |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost