ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - přerušovač od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Konstrukční rok do | 08/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 405 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 79 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Délka [mm] | 405 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11456 kg |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1272 kg |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 640 mm |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 34 mm |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 360 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550113 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46411135 |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost