FORD FOCUS III 1.6 TDCi - přerušovač od 7/2010 do 12/2017, 1560 ccm, 85 kW, 115 hp, T1DA, T1DB, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2015 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 240 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 325 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou trubicí kabelů |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost