PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 - přerušovač od 7/1989 do 12/1993, 1580 ccm, 69 kW, 94 hp, B2A (XU52C/K), Šikmá zadní část
| Odpor [ohm] | 71 Ohm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 820 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12430 |
|---|---|
| Kód motoru | BDY (XU503Z) |
| Délka kabelu [mm] | 820 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12430 |
|---|---|
| Kód motoru | B2A (XU52C/K) |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Odpor [ohm] | 70 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 38 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12430 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| Odpor [ohm] | 70 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 820 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 370 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost