AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E - Jednotlivé díly od 1/1993 do 7/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ABK, Kabriolet
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez imobilizéru |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| typ ovládání | Otočný spínač |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
|---|
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 4,9 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 11,9 mm |
| Délka kabelu [mm] | 23,5 mm |
| Šířka 1 [mm] | 10,9 mm |
| Šířka 2 [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
|---|
Dostupnost