VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Startér od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| verze | 0001230028 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Průměr díry [mm] | 13 mm |
| Poloha/sklon | rechts ° |
| Svorka | 30 |
| Svorka | 50 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 82,5 mm |
| Počet závitů | 1 |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.75 |
| provedení startéru | oddělené uložení |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Úhel upevnění [stupeň] | 83 ° |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3,00 kW |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Startér převodovky | Ano |
| Průměr příruby [mm] | 82 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Svorka | M10 |
| Svorka | Pin "50" M6 |
| Průměr příruby [mm] | 82 mm |
| Počet závitů | 1 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Svorka | B+ M10 |
| Svorka | Exc M6 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 82 mm |
| Počet závitů | 1 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Centrovací průměr [mm] | 82,5 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Číslo technické informace | C040 |
| Počet závitů | 1 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Svorka | M10 |
| Svorka | Pin "50" M6 |
| Průměr příruby [mm] | 82 mm |
| Počet závitů | 1 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Svorka | M10 |
| Svorka | Pin "50" M6 |
| Průměr příruby [mm] | 82 mm |
| Počet závitů | 1 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3 kW |
| Kvalita, jakost | Bosch New |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3,0 kW |
| Kvalita, jakost | +Line |
| Svorka | B+ (M10) |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 82,0 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Výkon startéru (v kW) | 3,0 kW |
| Kvalita, jakost | RNL-Standard |
| Svorka | B+ (M10) |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 82,0 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Úhel upevnění [stupeň] | +83 ° |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 9 |
| Výkon startéru (v kW) | 2,0 kW |
| Centrovací průměr [mm] | 84 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Číslo technické informace | C073 |
| Počet závitů | 3 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost