RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 - Startér od 10/1994 do 11/1995, 1390 ccm, 57 kW, 78 hp, E6J 700, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,1 kW |
| Provedení zástrčky-ID | 30-50 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 65 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700100647 |
| Počet zubů | 10 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,1 kW |
| Provedení zástrčky-ID | 30-50 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 65 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Výkon startéru (v kW) | 0,9 kW |
| Velikost závitu | M 10 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 65,5 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| pro hloubku setrvačníku [mm] | 2,0 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 106,10 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Počet zubů | 9 |
| Výkon startéru (v kW) | 0,9 kW |
| Svorka | B+ M8 |
| Svorka | Exc 6,35 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet závitů | 4 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Počet zubů | 9 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,2 kW |
| Svorka | B+ M8 |
| Svorka | Exc 6,35 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet závitů | 4 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Počet zubů | 9 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,2 kW |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Číslo technické informace | C002 |
| Počet závitů | 4 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,7 kW |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Svorka | B+ M8 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 66 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 11 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,4 kW |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Svorka | B+ M8 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 66 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| montovaná strana | Motor |
| Výkon startéru (v kW) | 1,1 kW |
| Hmotnost [kg] | 3,06 kg |
| Počet děr | 4 |
| Poloha/sklon | 37 ° |
| Svorka | B+(M8) |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,1 kW |
| Provedení zástrčky-ID | 30-50 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 65 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Počet zubů | 9 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,1 kW |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 66,0 mm |
| Počet závitů | 4 |
| provedení startéru | s redukčním převodem |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 9 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,2 kW |
| Kvalita, jakost | Valeo Reman |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,2 kW |
| Kvalita, jakost | Valeo Reman |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 11 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,4 kW |
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 11 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,4 kW |
| Kvalita, jakost | Valeo New |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 11 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,4 kW |
| Kvalita, jakost | Valeo Reman |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 10 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,7 kW |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Svorka | B+ M8 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 66 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 11 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,4 kW |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Svorka | B+M8 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 66 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 11 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,4 kW |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Svorka | B+ M8 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 66 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Kód motoru | E7J 745 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet zubů | 9 |
| Výkon startéru (v kW) | 1,1 kW |
| Délka [mm] | 209 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Poloha/sklon | links ° |
| Svorka | 30,50 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Průměr příruby [mm] | 66 mm |
| Počet závitů | 3 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| provedení startéru | Vlastní uložení |
| Počet upevňovacích otvorů | |
| Úhel upevnění [stupeň] | 33 ° |
Dostupnost