SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI - Elektromagnetický spínač od 11/2005 do 5/2010, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BMM, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 02M911023GX |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Délka [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0AH911287A |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Délka [mm] | 71 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52,4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 71,5 mm |
Dostupnost