CITROËN XSARA kupé (N0) 1.4 HDi - Alternátor od 1/2003 do 3/2005, 1398 ccm, 50 kW, 68 hp, 8HX (DV4TD), kupé
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A13VI283 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2003 |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Řemenice - O [mm] | 54 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | PL72 |
| Délka [mm] | 176 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 54,3 mm |
| Svorka | B2+(M8) |
| Svorka | DFM |
| Svorka | L |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0124525034 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A11VI43 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | TG15C022 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A5TA6392 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 54 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 6920 g |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | DV4TD |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Hmotnost [kg] | 6,32 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | L 0 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
| přepracovaný náhradní díl (REMAN) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16425 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Řemenice - O [mm] | 54 mm |
| řemenice | s řemenicí |
Dostupnost