FIAT CROMA (154_) 2500 TD (154.AE) - Alternátor od 12/1985 do 8/1989, 2445 ccm, 74 kW, 101 hp, 8144.91.2000, Šikmá zadní část
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0123335001 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | bez řemenice |
| verze | 0120469646 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1989 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Délka [mm] | 163 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1989 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 67 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 1 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1989 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Délka [mm] | 162,5 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1989 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1989 |
|---|---|
| Omezení výrobce | MARELLI |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1989 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Řemenice - O [mm] | 92 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1986 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1987 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Kvalita, jakost | OE |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 4640 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Šířka [mm] | 63 mm |
| Průměr díry [mm] | 12,6 mm |
| Řemenice - O [mm] | 92 mm |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 1058 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Počet žeber | 1 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 92 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 1058 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Počet žeber | 1 |
| Poloha/sklon | li 20 ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0227 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Svorka | M8 B+ 6.4mm D+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+ |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Řemen | bez klínového řemene |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+ |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Řemen | bez klínového řemene |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+ |
| Závit spojky | M14-17 |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+ |
| Závit spojky | M14-17 |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+ |
| Závit spojky | M14-17 |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 4849157 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+,D+ |
| Řemenice - O [mm] | 75 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost