DACIA DOKKER velkoprostorová limuzína (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) - Alternátor od 11/2012 do 12/2021, 1197 ccm, 85 kW, 115 hp, H5F 402, H5F 408, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 11/2014 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2016 |
| Kód motoru | H5F408 |
| Typ vozidla | Dokker Stepway |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 7 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | H5F408 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Hmotnost [kg] | 6,57 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Poloha/sklon | R 90 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2019 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Poloha/sklon | R 90 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 508 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0218 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | COM/BSS |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | Com/BSS (Plug 218) |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 49,0 mm |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | 003 |
| Provedení palubní sítě | 001 |
| délka 1 [mm] | 33,5 mm |
| Délka 2 [mm] | 33,5 mm |
| Délka 3 [mm] | 61,0 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27174 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2018 |
| pro OE číslo | 23 10 066 77R |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Provedení zástrčky-ID | 381 |
| Délka [mm] | 192 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 48,4 mm |
| Svorka | B+(M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 7 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | FG15T030 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 7 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | H5F408 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Hmotnost [kg] | 6,56 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Poloha/sklon | R 90 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 51 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0218 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | COM/BSS |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35727 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2017 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0293 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | COM/LIN2C |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35727 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2017 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0293 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | COM/LIN2C |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | F000BL0407 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | F000BL0456 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | F000BL0410 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 95 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | TG12C092 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost