NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Alternátor od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0324 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-S-C = INVISIG |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A5TL0191A |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 231003VS1A |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | 163 |
| Délka [mm] | 186 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 54,9 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 7 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 7 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | PL163 |
| Délka [mm] | 184 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+(M8),L,S,C |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 7 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Počet žeber | 7 |
| Poloha/sklon | li 45 ° |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| regulováno interně | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0324 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-S-C = INVISIG |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0324 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-S-C = INVISIG |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+CSL |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | C / S / L |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ M8 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | C / S / L |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ M8 |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Číslo technické informace | C96 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Číslo technické informace | C96 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ M8 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0324 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-S-C = INVISIG |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0324 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-S-C = INVISIG |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0324 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-S-C = INVISIG |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | PL163 |
| Řemenice - O [mm] | 55,0 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost