VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 SDI - Regulátor od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEY, AYQ, velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení generátoru | víceúčelový |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,5 V |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,4 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MOTOROLA |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost