VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6 - Regulátor od 6/1991 do 5/1997, 2792 ccm, 128 kW, 174 hp, AAA, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení generátoru | víceúčelový |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14,5 V |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,5 V |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,4 V |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1993 |
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A-S-110000 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A-S-110000 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost