RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Regulátor od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo Paris Rhone |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | L-IG |
| Provedení generátoru | pro generátor třífázového proudu |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo (Paris-Rhone) |
| Provedení zástrčky-ID | L-IG |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,4 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO/PARIS-RHONE |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo (Paris-Rhone) |
| Provedení zástrčky-ID | L-IG |
| verze | A-Circuit |
| verze | Inactive Lamp |
Dostupnost