SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Regulátor od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Napětí [V] | 14 V |
| Provedení generátoru | pro generátor třífázového proudu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,4 V |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ISKRA / LETRIKA |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost