AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T - Regulátor od 3/1996 do 9/2001, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AEB, ANB, APU, ARK, AWT, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení generátoru | víceúčelový |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,4 V |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| není určené pro generátor s nabíjecím proudem [A] | 120 A |
| Omezení výrobce | Bosch |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| Omezení výrobce | MOTOROLA |
| Omezení výrobce | VALEO |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost