SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i - Regulátor od 4/1996 do 3/2010, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ADY, ATM, velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení generátoru | víceúčelový |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 7M..X..517 025 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,5 V |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,4 V |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 7M-X-517025 |
|---|---|
| není určené pro generátor s nabíjecím proudem [A] | 150 A |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7M-X-517024 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7M-X-517024 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| není určené pro generátor s nabíjecím proudem [A] | 150 A |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost