VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro - Regulátor od 10/1990 do 8/1996, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, 2E, ADY, AGG, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14,5 V |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Průměr uložení [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 31-N-400 000 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Napětí [V] | 14 V |
| Provedení generátoru | pro generátor třífázového proudu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
| Napětí [V] | 14,5 V |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,4 V |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Napětí [V] | 14,5 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost