SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 - Regulátor od 9/1996 do 9/2004, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, AEE, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení generátoru | víceúčelový |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení generátoru | víceúčelový |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2004 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U..48748 257 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Omezení výrobce | Bosch |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,5 V |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2000 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-113660 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-113660 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Omezení výrobce | MOTOROLA |
| Omezení výrobce | VALEO |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2000 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost