VW TRANSPORTER T4 valník/podvozek (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM 2.5 - Regulátor od 11/1990 do 4/2003, 2461 ccm, 81 kW, 110 hp, AAF, ACU, AEN, AEU, valník/podvozek
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení generátoru | víceúčelový |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4015 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14,5 V |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4002 |
|---|---|
| Průměr uložení [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1991 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 70..M..175 000 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Napětí [V] | 14 V |
| Provedení generátoru | pro generátor třífázového proudu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,5 V |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,4 V |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,051 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14 V |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-X-075000 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-X-075000 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost