MITSUBISHI MIRAGE VI limuzína (A1_A) 1.2 (A13A) - Příslušenství od 10/2013, 1193 ccm, 59 kW, 80 hp, 3A92, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Ráfky | pro ocelové ráfky |
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 21 |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Utahovací moment [Nm] | 110 Nm |
| Jakost/třída | 8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Upevnění kol | Kuželový svazek F |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Ráfky | pro ocelové ráfky |
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 21 |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Utahovací moment [Nm] | 110 Nm |
| Jakost/třída | 8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Upevnění kol | Kuželový svazek F |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Ráfky | pro ocelové ráfky |
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 21 |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Utahovací moment [Nm] | 110 Nm |
| Jakost/třída | 8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Upevnění kol | Kuželový svazek F |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Ráfky | pro ocelové ráfky |
Dostupnost