VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI - Hydraulika spojky od 7/2014 do 9/2018, 1968 ccm, 110 kW, 150 hp, CUUB, CVCA, DELA, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2015 |
| Konstrukční rok do | 09/2017 |
| Kód motoru | DELA |
| převodovka typ | PYD |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| pro číslo výrobce | KG15065.4.18 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31807 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,0 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 13 |
| Velikost závitu | plug-in connect.sys. |
| Materiál | Plast |
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Velikost závitu | 13 |
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | SACHS |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 x 9 |
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | SACHS |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,9 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Brzdový systém | FTE |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Kód motoru | DELA |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| pro číslo výrobce | KG15065.4.18 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2016 |
|---|---|
| převodovka typ | QFZ |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KN19031.4.1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31807 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Veličina | GZ16X35 |
Dostupnost
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | 12 X 9 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | SACHS |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 65 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | SACHS |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 65 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| barva krytu | černá |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
| Materiál pláště | Plast |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost