AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Hydraulika spojky od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8DZV277329 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 22,2 mm |
| Velikost závitu | 13 |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | SACHS |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 8,7 |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | ATE |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 61,5 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Příslušenství spojky | Teves |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8E0 721 257 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,610 kg |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,1 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22,2 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Brzdový systém | ATE |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8DZV277329 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | SACHS |
| Průměr pístu [mm] | 22,2 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 19,0 mm |
Dostupnost