AUDI A1 Sportback (GBA) 40 TFSI - Hydraulika spojky od 9/2018, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, CZPC, DKZC, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 x 9 |
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | SACHS |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čepy |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | Polyamid 6.6 |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | SACHS |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 65 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Rozvor kol [mm] | 65 mm |
| Velikost závitu | O12x9 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | SACHS |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 65 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost