OPEL ZAFIRA LIFE autobus (K0) 1.5 - Hydraulika spojky od 3/2019, 1499 ccm, 75 kW, 102 hp, D 15 DT (DV5RUCD), autobus
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Průměr v mm | 19,00 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Velikost závitu | 12,1 X 9,1 |
| Materiál | Plast |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 58 mm |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 58 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Takt motoru [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Takt motoru [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Takt motoru [mm] | 25 mm |
Dostupnost