PEUGEOT EXPERT valník/podvozek 2.0 16V (X_RFH) - Hydraulika spojky od 1/2007 do 3/2016, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, , valník/podvozek
| Hmotnost [kg] | 0,412 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2007 |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,412 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,412 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,0 mm |
| Materiál | Plast |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost