ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) - Hydraulika spojky od 6/2003 do 3/2010, 1910 ccm, 74 kW, 101 hp, 182 B9.000, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | Převodovka 5 st., automatické ovládání |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Materiál | Litina |
| pro číslo výrobce | KN20026.2.1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Průměr díry [mm] | 20,64 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 13 |
| Materiál | Plast |
| Brzdový systém | VALEO |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 20,6 mm |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | Převodovka 5 st., automatické ovládání |
| Hmotnost [kg] | 0,305 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG150014.7.1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Velikost závitu | 12 X 8,4 |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | VALEO |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 56,5 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| pro OE číslo | 55227259 |
| Hmotnost [kg] | 0,378 kg |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20,6 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
| Materiál | Litina |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| Materiál | Litina |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Brzdový systém | VALEO |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Velikost závitu | 12 X 8,4 |
| Materiál | hliník |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Brzdový systém | VALEO |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 56,5 mm |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Brzdový systém | VALEO |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 42 mm |
| Průměr pístu [mm] | 20,64 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatizovaná ruční převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,68 kg |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG150014.7.1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | Převodovka 5 st., automatické ovládání |
| Hmotnost [kg] | 0,94 kg |
| Materiál | Litina |
| pro číslo výrobce | KN20026.2.1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2004 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| Typ převodovky | Převodovka 5 st., automatické ovládání |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost