CITROËN JUMPY I Krabice (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 - Hydraulika spojky od 10/2001 do 10/2006, 1997 ccm, 80 kW, 109 hp, RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10BTED+), RHZ (DW10CTED), RHZ (DW10CTED+), Krabice
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KN23029C3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | plug-in connect.sys. |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | FTE |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KN23029C3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
| Kód motoru | DW10BTED+ |
| převodovka typ | ML5C |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KN19020B1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG190062.0.10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
| Kód motoru | DW10BTED+ |
| převodovka typ | ML5C |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,217 kg |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KN19020B1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12829 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,234 kg |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | hliník |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Brzdový systém | FTE |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 23,8 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | zasunutý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33719 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2002 |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | FTE |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 58 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33717 |
|---|---|
| pro OE číslo | 23820-73J00 |
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 33717 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro OE číslo | 2182.05 |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Vrtání válce [mm] | 19,05 mm |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | plug-in connect.sys. |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Brzdový systém | FTE |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 50 mm |
| pro číslo výrobce | KG190062.0.10 |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost