VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Hydraulika spojky od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Příslušenství spojky | Teves |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Velikost závitu | 12x1 |
Dostupnost
| převodovka typ | CRY |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | Litina |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG190058.2.1 |
Dostupnost
| převodovka typ | CRY |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Materiál | Litina |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG190058.2.1 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Příslušenství spojky | Teves |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,40 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Brzdový systém | Ate |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Průměr v mm | 19,05 mm |
| Materiál | šedá litina |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,40 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Brzdový systém | Ate |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Brzdový systém | Ate |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Průměr v mm | 19,05 mm |
| Materiál | šedá litina |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|---|
| převodovka typ | CRY |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | Litina |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG190058.2.1 |
Dostupnost