MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 2.5 TDiC (V24W, V24C) - Hydraulika spojky od 3/1991 do 8/1999, 2477 ccm, 73 kW, 99 hp, 4D56-T, otevřený terenní vůz
| Typ vozidla | Montero |
|---|---|
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Velikost závitu | 1x M10x1.0 |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | NABCO |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Montero |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,66 kg |
| Materiál | Litina |
| Rozměr závitu 1 | 1x M10x1.0 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 10 x 1 |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | NABCO |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Omezení výrobce | NABCO |
Dostupnost
| Velikost závitu | 10 X 1 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | NABCO |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 55 mm |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | 10 X 1 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | NABCO |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 55 mm |
| Průměr pístu [mm] | 15,87 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,1 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost