MAZDA 3 limuzína (BL) 2.0 MZR (BL12, BLEFP) - Hydraulika spojky od 3/2009 do 9/2014, 1999 ccm, 110 kW, 150 hp, LF5H, LF5W, limuzína
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24831 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 X 9 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Průměr v mm | 19,1 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| pro číslo výrobce | KG190089.4.37 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG190089.4.39 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,317 kg |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG190089.4.39 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| pro číslo výrobce | KG190089.4.37 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| pro číslo výrobce | KG190089.4.38 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| pro číslo výrobce | KN20016.3.1 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 x 9 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24831 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Hmotnost [kg] | 0,180 kg |
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Provedení pro zemi | Austrálie |
| Průměr v mm | 19,1 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Průměr v mm | 19,1 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost