PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi - Hydraulika spojky od 9/2009 do 3/2017, 1997 ccm, 120 kW, 163 hp, RHH (DW10CTED4), velkoprostorová limuzína
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KN19020.4.1 |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,1 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
| pro organizační číslo od | 12057 |
| pro organizační číslo do | 12383 |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Průměr díry [mm] | 16 mm |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG15040.4.24 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KN19020.4.1 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Materiál | Plast |
| pro číslo výrobce | KN19020.4.3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| pro organizační číslo do | 12383 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| pro organizační číslo od | 12482 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,1 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 19,1 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| pro organizační číslo od | 12482 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 12482 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
| pro organizační číslo od | 12482 |
| pro organizační číslo do | 12383 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 58 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 12482 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 12481 |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Materiál | Plast |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro číslo výrobce | KG15038.4.16 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 12481 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Materiál | hliník |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 58 mm |
Dostupnost