NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Hydraulika spojky od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Vnitřní závit [mm] | 8,8 mm |
|---|---|
| Počet závitů | 1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Vnitřní závit [mm] | 8,8 mm |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Počet závitů | 1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| Materiál | Litina |
| Rozměr závitu 1 | 1x M10x1.0 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
|---|---|
| Průměr v palcích | 5/8 palec |
| Průměr díry [mm] | 15,87 mm |
| Materiál | hliník |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
Dostupnost
| Průměr v palcích | 3/4 palec |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Průměr pístu [mm] | 19,1 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1987 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1987 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
| Průměr díry [mm] | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 10 x 1 |
| Materiál | Litina |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1990 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Nabco |
| Průměr v mm | 19 mm |
Dostupnost
| Vnitřní závit [mm] | 8,8 mm |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Počet závitů | 1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1987 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
| Omezení výrobce | NABCO |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
Dostupnost