TOYOTA DYNA 100 valník/podvozek (YH_) 1.8 (YH81_, YH81R) - Hydraulika spojky od 8/1987 do 4/1995, 1812 ccm, 61 kW, 83 hp, 2Y, valník/podvozek
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 20,64 mm |
| Velikost závitu | 10 x 1 |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | UAC |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 20,6 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1988 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,8 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Omezení výrobce | UAC |
| Průměr v mm | 20,64 mm |
| Velikost závitu | 10 x 1 |
| Materiál | Litina |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Průměr v mm | 20,6 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1988 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Průměr v mm | 15,9 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Velikost závitu | 10 X 1 |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | UAC |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 34 mm |
| Průměr pístu [mm] | 20,64 mm |
Dostupnost
| spojka | pro vozidla se spojkou s jednou lamelou |
|---|---|
| Průměr v mm | 20,6 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Velikost závitu | 10 X 1 |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | UAC |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 34 mm |
| Průměr pístu [mm] | 20,64 mm |
Dostupnost