FIAT CROMA (154_) 2000 16V - Hydraulika spojky od 8/1992 do 8/1996, 1995 ccm, 101 kW, 137 hp, 154 E1.000, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| Průměr v mm | 25,40 mm |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Průměr v mm | 19,05 mm |
| Velikost závitu | 12 x 1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1992 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX-BOSCH |
| Průměr v mm | 25,4 mm |
| Velikost závitu | 12 x1 |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,658 kg |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 19 mm |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Velikost závitu | 12 X 1 |
|---|---|
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 56 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1992 |
|---|---|
| Velikost závitu | 12 X 1 |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | Bendix/Bosch |
| Průměr pístu [mm] | 25,4 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| Průměr v mm | 25,40 mm |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| Průměr v mm | 25,40 mm |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 19,05 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1xM12x1 |
| Materiál | Litina |
| pro číslo výrobku | 7120 |
Dostupnost
| Vrtání válce [mm] | 25,4 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1xM12x1 |
| Materiál | Litina |
| pro číslo výrobku | 9118 |
| pro číslo výrobku | 9119 |
| pro číslo výrobku | 9123 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1992 |
| převodovka typ | C503 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Materiál | Litina |
| pro číslo výrobce | KN25047A1 |
Dostupnost